littlehermione (littlehermione) wrote,
littlehermione
littlehermione

  • Mood:
  • Music:

lihtsalt mina ja mina ja mina.

Minu esimene niiöelda bloooog või webloog livejournalis.

evar | like a shooting star, you shine brightest of them all...: britta on see vagur lambake, kes pidudel ei käi, ei joo, ei suitseta, midagi halba ei tee.

Let's analyse that, shall we? Nii et üldiselt olen ma lammas. Pidudel ei käi, lünka ei joo, oimetuks ei suitseta, midagi ei tee õieti. Täpselt.. midagi ei tee. Või kas ikka ei tee? Kas joomine ja suitsetamine ja pidutsemine on ainuke tegevus, mis eksisteerib? Ja kas tegelikult ei ole siis võimalik teha pidusid ilma alkoholi ja suitsuta? Umbes eile avastasin ma ühe väga toreda projekti - Noorte Kohvik. Idee on avada Tallinnas vabaajaveetmiskoht noortele, mis õpetab noori elama tubaka- ja alkoholivaba elu. Ja kuigi ma muidu sellist teksti oma blogides ei aja, on mul just praegu tuju ajada sellist juttu. Sest et tõesti.. inimesed ei mõista, et ka mul on tunded. Mind ei kutsuta kusagile, sest kõik on veendunud, et ma ei tule. Samas ei tea ju keegi, mida mina mõtlen. Mul on hea meel, et mu sellistest toredatest sõpradest teavad ainult Pauliina ja Kelli seda linki, kuigi vaevalt neilgi see meeles on. Ja tegelikult võtsin ma täna vastu otsuse. MA HAKKAN ELAMA.

Punkt ja sidelõpp. Kusjuures, sellele lambalausele vastasin ma, et vähemalt on mul erinevalt mõnest ajust. Paistan ülbe? Ei, seda ma pole.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 1 comment